09102144375

خانه » درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی بازرگانی میوه خشک نرگسیان (آیت)

تولیدکننده و پخش کننده عمده میوه خشک با کیفیت صادراتی می باشدکه مدیرعامل این گروه، جناب میرزایی بوده که به عنوان اولین تولیدکنندگان این حوزه کار خود را از سال 1395آغاز نموده است. این گروه در سال 1395 ابتدا در اندازه یک تولیدی کوچک شروع به فعالیت کرده اما امروز با عنایت الهی،  یکی از قطب های تولید و صادرات میوه خشک تبدیل شده است.

محصولات میوه خشک نرگسیان توسط دستگاه های تمام اتوماتیک با رعایت کامل نکات بهداشتی و بدون دخالت دست، تولید شده و به همین دلیل بدون هیچ گونه مواد افزودنی تا مدت ها باهمان کیفیت ماندگار می ماند. و در بسته‌بندی‌های بهداشتی و زیبا به صورت پاکتی و جعبه‌های هدیه ویژه مخصوص اعضای خانواده، بستگان، دوستان و کارمندان ارائه می‌گردد.
هدف ما در گروه تولیدی بازرگانی نرگسیان چشاندن طعم بی‌نظیر میوه‌ها در همه فصل‌های سال و پیشگیری از بیماری هایی که به دلیل کمبود پروتئین، ویتامین ها، مواد معدنی و …در بدن ایجاد شده و جایگزینی مناسب برای میان‌وعده‌ها و تنقلات سالم برای کودکانتان می باشد.

ضوابط و مقررات سایت:

نحوه سفارش و اطلاع از قیمت های محصولات، می توانید به ادرس سایت nargesian.com و یا دایرکت اینستاگرام (ayat_fruit) مراجعه کرده و تیم نرگسیان در سریعترین زمان به درخواست شما عزیزان پاسخ می دهد و محصول شنبه، دوشنبه، چهارشنبه هر هفته ساعت 8 صبح از طریق پست ارسال می شود.
گروه تولیدی بازرگانی میوه خشک نرگسیان توسط تیمی متعهد اداره شده که همه ی هدفشان کسب رضایت و جلب نظر مشتری به عنوان بزرگترین سرمایه این گروه می باشد. و شاید به این دلیل است که 99درصد مشتریانی که از میوه خشک نرگسیان استفاده می کنند. برای همیشه مشتری ثابت آن می مانند چون بالاترین کیفیت محصول را با پایین ترین قیمت ممکن در اختیار مشتریان عزیز قرارمی دهد و شعار گروه تولیدی بازرگانی نرگسیان “یک رئیس وجود دارد و آن هم مشتری است”.

X